Zamówienia w sklepie są aktualnie wstrzymane, nowa oferta kwiatów z wysyłką już wkrótce na florapoint.pl

Nasi klienci

Jesteśmy bardzo dumni z tego, że systematycznie zdobywamy zaufanie kolejnych klientów biznesowych. Projekty, które nam powierzają są z reguły skierowane do najważniejszych  partnerów biznesowych z którymi pracują. To niezwykła odpowiedzialność.

W produktach Flora Point, które przygotowujemy dla klientów biznesowych  staramy się wygenerować dodatkową wartość. Szukamy sposobu na to, żeby wywołać prawdziwą radość i pozytywną energię. Ma być bazą do rozwoju wspólnego biznesu.

Klienci z reguły definiują nam bardzo precyzyjne oczekiwania: budżet, wymagania komunikacyjne związane z tożsamością marki i wizerunkiem firmy, oczekiwania jakościowe dotyczące dostawy.

Proponujemy różne warianty usług: od pełnego outsourcingu (produkcja, dystrybucja, rozliczenie) do udziału w bardziej złożonych projektach jako podwykonawca.

Realizujemy często projekty trudne, w krótkim czasie realizacji przy ograniczonych budżetach. Dostosowujemy się do korporacyjnych wymogów związanych z podpisywaniem umów i rozliczeniami.

Z naszych usług skorzystali już:

       
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl