Jak działa Flora Point? 0
Jak działa Daisy

Poznajcie Flora Point. We Florze łączymy najlepszych ogrodników z tymi, którzy szukają pięknych kwiatów. Dla nas piękne oznacza świeże. Zamawiasz je w internecie na stronie kwiaty.florapoint.pl Wybierasz kwiaty i termin oraz miejsce dostawy. Gwarantujemy, że tego dnia dotrą do Ciebie bądź wskazanej przez Ciebie osoby kwiaty prosto z porannej giełdy. Przywieziemy je w pudełku, w którym mogą czekać kilkanaście godzin. Dzięki temu, że nie przetrzymujemy kwiatów na wystawie jak tradycyjne kwiaciarnie możemy zagwarantować super jakość za najniższą cenę. Dostawy realizujemy w Warszawie bezpłatnie.

Jeśli lubisz kwiaty i lubisz obdarowywać innych kwiatami zaprzyjaźnij się z Daisy. Mamy dwie zasady : kwiaty są najświeższe możliwe, prosto z porannej giełdy i przywozimy je do Ciebie tak, żeby było Ci wygodnie. Oferujemy proste kwiaty cięte oraz kompozycje i bukiety. Wypróbuj nas następnym razem kiedy pomyślisz : chcę kupić piękne kwiaty. Przekonaj się, że to nie są kwiaty w pudełkach - to czysta radość z natury.

Nasze kwiaty i kompozycje z reguły mają jeszcze dodatkową misję. Nie wszystko da się powiedzieć. Czasem najważniejsze rzeczy najtrudniej. Kwiaty mogą to powiedzieć za Ciebie.

Różne rzeczy mówią. Kwiaty z podziękowaniem, kwiaty na przeprosiny, kwiaty, które mają pocieszyć a czasem kwiaty, które mają pożegnać. Nie mylą się. Pomagają naszym klientom wyrazić jak ważne są dla nich obdarowane osoby. Bezbłędnie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl