Ślub 1
Ślub

Wybieracie się na ślub ? Chcielibyście w sposób szczególny przekazać Pannie Młodej swoją radość i życzenia szczęścia ? Oczywiście kwiaty ! Kłopot polega na tym, że cały harmonogram ślubny trochę trwa i jest dość nieprzewidywalny. Transport, kościół, urząd stanu cywilnego, sala weselna. Kilka lokalizacji rozciągniętych na kilka godzin. Z reguły kwiaty w tym czasie tracą swoją świeżość i piękno. Zanim trafią do wazonu ulatnia się ich pozytywna energia, którą chcieliście obdarować Młodych.

Wszystkie te problemy rozwiązaliśmy w Flora Point. Zamawiacie kompozycję,która Wam się spodobała na naszej stronie lub wg indywidualnych preferencji. Jeśli macie własny pomysł po prostu do nas zadzwońcie lub napiszcie i opowiedzcie nam o tym. Postaramy się zmienić waszą wizję w rzeczywistość. Wybraną przez Was wersję dostarczymy tego samego dnia lub dzień wcześniej ( zgodnie z waszym życzeniem) pod wskazany adres. Kwiaty będą w specjalnym pudełku, z odpowiednim zapasem wody i witamin. Możecie to pudełko postawić w dowolnym miejscu, jest łatwe w transporcie i wygodne do noszenia. Nie sprawi też nikomu kłopotu i może sobie czekać do zakończenia wesela.

Dzięki temu kwiaty nic nie stracą ze swojego uroku i bez szwanku przeczekają ślubny maraton.

Komentarze do wpisu (1)

6 lutego 2021

chloroquine tab hydroxychloroquin dealing with erectile dysfunction erectile vacuum what is hydroxychlor renaud muselier erectile improvement plaquenil headache tadalafil 20mg india tadalafil 40 mg from india what does zithromax do buy zithromax pfizer

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl