Wiadomości pełne emocji 0
Wiadomości pełne emocji

W życiu każdego są sytuacje kiedy trzeba przekazać coś szczególnego. Na te wyjątkowe chwile często brakuje nam pomysłu. Chcemy podkreślić ich wyjątkowość, chcemy nadać im szczególnego kształtu, wymyślić taką konstrukcję zdarzeń, żeby ten moment nam i naszym najbliższym zapadł w pamięć na zawsze.

Często te najprostsze rzeczy przychodzą najtrudniej. Główkujemy i kombinujemy podczas gdy prostota broni się sama.

W Daisy dysponujemy całą masą pomocników. Nasza akcja #poslijdrzewko zyskała wielu fanów. Przekazaliśmy wiele ważnych wiadomości za pomocą ślicznych miniaturowych choineczek.

To samo możemy zrobić za pomocą ziół #poslijzdrowie #poslijtroske to możliwość wysłania skrzyneczki ze świeżymi ziołami komuś o kogo dbasz. Ziółka będa rosną jeszcze kilka tygodni, dodadzą smaku i aromatu potrawom przyrządzanym przez obdarowanego. Dodatkowo ozdobią kuchnię i wypełnią ją zapachem świeżych ziół. Ten efekt będzie przypominał o Tobie. Skrzyneczka to idealny prezent dla kogoś, kto ma może mniej energii, a kto czeka na właśnie taki pozytywny sygnał od Ciebie.

Nasz poczta kwiatowa w Towim imieniu przekaze wszelkie ważne wiadomości : dostarczymy gratulacje dla tych, którzy odnieśli sukces i wyrazy otuchy dla tych, których trzeba pocieszyć.

Najbardziej oczywiście lubimy zanosić miłość, więc nie wahajcie się wysyłać jej dużo za pomocą #kwiatyzmiloscia. To ta kategoria, którą nie można sie zmęczyć. Im więcej milości dostajesz tym silniejsze uczucie. I cokolwiek by sądzić o romantycznych akcjach nie spotkaliśmy jeszcze dziewczyny, która by cierpiała dlatego, że codziennie dostaje świeże róże od ukochanego. Sami sprawdźcie jak to zadziała :-)

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl