Zamówienia w sklepie są aktualnie wstrzymane, nowa oferta kwiatów z wysyłką już wkrótce na florapoint.pl

Daisy zmienia się we Flora Point! 8
Daisy zmienia się we Flora Point!

Z ogromną radością informujemy, że kwiaciarnia internetowa www.daisy.life dołączyła do grupy Flora Point. Od tej pory klienci Daisy będą mogli skorzystać z wieloletniego doświadczenia mistrzyń florystycznych pracujących we Flora. Warto podkreślić, iż stacjonarna kwiaciarnia na ul.Mrówczej, należąca do Centrum Flora Point to jedna z najpiękniejszych w Warszawie. Obie marki łączy wiara w #tylkoswiezekwiaty.

czytaj całość »
Jak działa Flora Point? 0
Jak działa Daisy

Poznajcie Flora Point. We Florze łączymy najlepszych ogrodników z tymi, którzy szukają pięknych kwiatów. Dla nas piękne oznacza świeże. Zamawiasz je w internecie na stronie kwiaty.florapoint.pl Wybierasz kwiaty i termin oraz miejsce dostawy. Gwarantujemy, że tego dnia dotrą do Ciebie bądź wskazanej przez Ciebie osoby kwiaty prosto z porannej giełdy. Przywieziemy je w pudełku, w którym mogą czekać kilkanaście godzin. Dzięki temu, że nie przetrzymujemy kwiatów na wystawie jak tradycyjne kwiaciarnie możemy zagwarantować super jakość za najniższą cenę. Dostawy realizujemy w Warszawie bezpłatnie.

czytaj całość »
Rady florysty - co zrobić, żeby kwiaty stały dłużej ? 12164
Rady florysty - co zrobić, żeby kwiaty stały dłużej ?

Nie wszystkie kwiaty są trwałe, ale większość tych, które oferujemy powinna cieszyć około 6-8 dni. Poniżej kilka naszych rad. Co zrobić aby kwiaty przetrwały dłużej w wazonie? Jeśli się do nich zastosujesz zobaczysz różnicę. Nasze klientki, które z tych rad skorzystały pisały do nas, że kalie i goździki pięknie wyglądały aż przez 3 tygodnie. Zamów kwiaty i sprawdź czy nasze rady się sprawdziły.

czytaj całość »
Dostawa kwiatów 1243
Dostawa kwiatów

Wysyłka kwiatów to duże wyzwanie logistyczne. Wiele czasu i energii poświęciłyśmy na wybór sposobu dostawy produktów Flora Point.  Testom i eksperymentom nie było końca. Projektując nasze pudełka obejrzałyśmy dziesiątki projektów i pomysłów z całego świata. Zależało nam na tym, żeby opakowanie było elementem pozytywnego doświadczenia osoby, która jest obdarowywana a jednocześnie powinno spełniać najbardziej rygorystyczne wymagania firm logistycznych.

czytaj całość »
O tulipanach 98
O tulipanach

Mało co tak nam przypomina o nadchodzącej wiośnie jak pojawiające się pierwsze paczki tulipanów. W Flora Point też kochamy tulipany dlatego  warto abyście dowiedzieli się o nich trochę więcej. Kiedy wpadniecie na pomysł, żeby wysłać tulipany warto wiedzieć co to może oznaczać .

Tulipany są najpopularniejszą rośliną ozdobną uprawianą na świecie. Są uwielbiane  i podziwiane niezależnie od miejsca. Nie wiadomo ile dokładnie jest gatunków tulipanów gdy hodowcy ciągle tworzą kolejne odmiany.

czytaj całość »
O różach 0
O różach

“Jesteście piękne, lecz próżne – powiedział im jeszcze. Nie można dla was poświęcić życia. Oczywiście moja róża wydawałaby się zwykłemu przechodniowi podobna do was. Lecz dla mnie ona jedna ma większe znaczenie niż wy wszystkie razem, ponieważ ją właśnie podlewałem. Ponieważ ją przykrywałem kloszem. Ponieważ ją właśnie osłaniałem. Ponieważ właśnie dla jej bezpieczeństwa zabijałem gąsienice (z wyjątkiem dwóch czy trzech, z których chciałem mieć motyle). Ponieważ słuchałem jej skarg, jej wychwalań się, a czasem jej milczenia. Ponieważ… jest moją różą.”

czytaj całość »
Ślub 1
Ślub

Wybieracie się na ślub ? Chcielibyście w sposób szczególny przekazać Pannie Młodej swoją radość i życzenia szczęścia ? Oczywiście kwiaty ! Kłopot polega na tym, że cały harmonogram ślubny trochę trwa i jest dość nieprzewidywalny. Transport, kościół, urząd stanu cywilnego, sala weselna. Kilka lokalizacji rozciągniętych na kilka godzin. Z reguły kwiaty w tym czasie tracą swoją świeżość i piękno. Zanim trafią do wazonu ulatnia się ich pozytywna energia, którą chcieliście obdarować Młodych.

 

czytaj całość »
Kiedy smutno 8
Kiedy smutno

Florystyka funeralna to bardzo specyficzna kategoria. Kwiaty występują tu w szczególnej roli. Muszą przekazać najważniejsze emocje bardzo często spóźnione. Kiedy ludzie zamawiają kwiaty na pogrzeb często chcą aby one przekazały słowa, których nie zdążyli wypowiedzieć. Często zabrakło czasu aby spotkać się i osobiście przekazać drugiej osobie jak bardzo jest ważna. Wdzięczność i szacunek to często te emocje, których przekazanie sprawia nam największą trudność. Kwiaty na pożegnanie to często ostatnia szansa, żeby móc oddać cześć ważnej dla nas osobie.

czytaj całość »
Kwiaty na recepcji. Kwiaty dla firm. Kwiaty do gabinetów. 5
Kwiaty na recepcji. Kwiaty dla firm. Kwiaty do gabinetów.

Steve Jobs zawsze w swoim gabinecie miał wazon z prostymi kaliami. Nikt z nas do końca nie wie ile z kalii jest w stylistyce Apple, ale kiedy przyjrzymy się produktom zaprojektowanym przez Steve’a to z pewnością dostrzeżemy smukła linię, biały kolor i prostotę charakterystyczną dla kalii. Steve sam je zawsze układał i szukał idealnego ułożenia.

czytaj całość »
Kwiaty w restauracji 14
Kwiaty w restauracji

Dobra restauracja wie, że klienci czekający na posiłek muszą czuć się dobrze. Trzeba im dostarczyć pozytywnych elementów, które sprawią, że czekać się będzie przyjemnie.

czytaj całość »
Rodzaje kwiatów i ich znaczenie 11
Rodzaje kwiatów i ich znaczenie

Kolor kwiatów zdradza niektóre rzeczy. Różowy bukiet to oznaka szczerej sympatii i przyjaźni, niebieski od wieków jest kolorem wierności, biel jest barwą niewinności, szlachetnych zamiarów, biały i czerwień to kolory miłości i uczuć o charakterze wyraźnie seksualnym, żółty to kolor zazdrości.

czytaj całość »
Kwiaty z miłością 0
Kwiaty z miłością

Każdą kobietę ucieszy bukiet czerwonych róż. Niezależnie od wieku, sytuacji i poglądów. Symboliczny przekaz jaki zawiera w sobie pęk tych szlachetnych kwiatów jest jednoznaczny. Ale miłość nie jest jednokolorowa. Są dni kiedy jej słodycz rozlewa się nam od brzucha po duże palce, nie daje spać i nie pozwala myśleć o niczym innym. To w te dni odlatujemy w kosmos na samą myśl o byciu blisko tej najważniejszej osoby.

czytaj całość »
Życzenia specjalne 0
Życzenia specjalne

Mało co tak pobudza wyobraźnię jak kwiaty. Jesteśmy przekonani, że macie całą masę pomysłów związanych z kwiatami. Dlatego we Flora Point realizujemy również nietypowe życzenia kwiatowe.

czytaj całość »
Oferta dla firm 0
Oferta dla firm

Realizujemy akcje specjalne dla firm. Jeśli chcecie zrobić masową wysyłkę prezentów firmowych dla klientów, przesłać im specjalne pozdrowienia to napiszcie do nas. Realizujemy dekoracje specjalne na targi lub ważne wydarzenia firmowe. Pracujemy przy akcjach dla pracowników, klientów i partnerów. Jeśli chcecie dostać katalog z naszą aktualną kolekcją pomysłów B2B napiszcie do nas : zamowienia@daisy.life.

Wiadomości pełne emocji 0
Wiadomości pełne emocji

W życiu każdego są sytuacje kiedy trzeba przekazać coś szczególnego. Na te wyjątkowe chwile często brakuje nam pomysłu. Chcemy podkreślić ich wyjątkowość, chcemy nadać im szczególnego kształtu, wymyślić taką konstrukcję zdarzeń, żeby ten moment nam i naszym najbliższym zapadł w pamięć na zawsze.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl